CNC KOVOVÝROBA

Firma Klimati je spoľahlivý a profesionálny partner, ktorý ponúka svojim zákazníkom vlastné projektovanie v CAD/CAM systéme, CNC i konvenčné trieskové obrábanie a zámočnícke práce. Výrobu vykonávame na základe našou firmou vypracovanej alebo externe dodanej výkresovej dokumentácie, prípadne na základe dodaných vzoriek. Vzorky je možné premerať momocou 3D sondy (Renishaw MP 12) na CNC stroji a vytvoriť 3D model.

Zameriavame sa i na konštrukciu, výrobu a renováciu formátových dielov vo farmaceutickom priemysle. Ponúkame komplexné, cenovo a termínovo prístupné riešenie pokiaľ ide o zavádzanie nových produktov do výroby pre blistrovacie, kartónovacie, tabletovacie, kapslovacie zariadenia typu IMA, IWKA, KING, UHLMANN, KLÖCKNER, MARCHESINI, BOSCH, FETTE, KILIAN... Materiály použité pri výrobe sú odoberané výhradne od certifikovaných výrobcov a maju certifikát s nasadenim do farmaceutického priemyslu. Naše referencie pochádzajú od spoločnoctí ako: Saneca Pharmaceuticals, a.s., Biotika, a.s., HBM Pharma, s r.o., BIC Slovakia, s r.o. ....
Formátové diely: formovacie dosky pre blistrovaciu linku

Forma pre tvarovanie blistra

Formovanie blistrov

  • Formovanie blistrov za tepla – poskytujeme formátové diely zabezpečujúce optimálne rozloženie tvarovanáho materialu (PVC, PVdC, PP, ...) v dutine, čo zabezpečuje dlhšiu trvanlivosť produktov.
  • Formovanie blistrov za studena – balenie Alu / Alu zabezpečuje najlepšiu ochranu produktu pred svetlom, vlhkosťou, kyslíkom.

Systémy plnenia tabliet

Poskytujeme celú škálu plniacich systémov závislosti od produktu a požiadavkách zákazníka:
  • Vertikálny cielený plniaci systém – vhodný pre kontinuálne rýchle plnenie produktu do PVC / PVdC
  • Vertikálny plniaci systém v kombinácii s valcom – vhodný pre plnenie produktov do Alu / Alu
  • Univerzálny plniaci systém – vhodný pre bikonvexné tablety
  • Cielený plniaci systém typu SIMTAP – vhodny pre plnenie do PVC / PVdC i Alu / Alu

Zažehlovanie blistrov

Pri výrobe formátových dielov pre zažehlovacie stanice je najdôležitejším parametrom tesnosť blistra, preto dbáme na maximálne dielenské spracovanie výrobkov. Naše riešenia pre zažehlovanie blistrov sú:
  • Rovnými platňami
  • Pomocou valcov

Formátové diely

  • Medzi služby ktoré poskytujeme našim zákazníkom patria aj formátové diely pre tabletovacie a kapslovacie stroje typu FETTE, KILIAN, IMATIC, ...
  • Formátové diely pre balenie produktov rôznych tvarov
 
© 2014 KLIMATI All rights reserved.

KLIMATI - ČP, spol. s r.o.

IČO: 34112421
DIČ: 2020397313
IČ DPH: SK2020397313

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 814/T


 
 
+421 33 736 1910


Železničná 17
920 01 Hlohovec
Slovensko

P.O.BOX 15

   Počet návštev dnes: 00014   Celkom: 202037